Як зберегти здоровя або здоров’я в числах

Корисно

Чи можуть числа впливати на наше здоров'я? Відповідь: "так". Хоча нумерологія тут ні причому... Бажаєте дізнатися, як зберегти здоров’я сьогодні? Читайте далі.


2000 – це кількість кроків, що вам необхідно робити щодня, щоб не набирати вагу. Дві тисячі кроків можна зробити лише за 15 хвилин ходьби. Цього достатньо, щоб зійти з автобуса на одну зупинку раніше та пройтися у швидкому темпі по дорозі додому.

100 – кожного дня треба вживати на 100 калорій менше, якщо ви бажаєте скидати 4-5 кілограмів на рік. Сотня калорій – це небагато! Це лише, наприклад, жменька чіпсів, стакан кока-коли або порція пудингу.
Але цього буде достатньо, якщо ви назавжди відмовитися від цих закусок.

60 – це скільки додаткових хвилин в день вам необхідно спати. Додаткова година сну на добу збільшить ваші життєві сили на 25 відсотків. Рівень вашої концентрації буде зростати, ваш настрій підніметься, і ви будете менше схильні до стресу. Якщо ви прокидаєтеся вранці не самі, але з будильником, це означає, що вам необхідна додаткова година сну. Якщо у вас немає можливості спати більше в будні дні, візьміть це за правило принаймні у вихідні.

24 – це число “опускання та піднімання тулуба” дозволить вам похвалитися пласким животом, до того ж, це допоможе вам зберегти вашу фігуру стрункою. Просто робіть фізичні вправи щодня!

15 – вам слід посміхатися принаймні 15 разів на день, щоб бути здоровими та перебувати у гарному настрої. ід впливом сміху запускаються процеси окислення в організмі, що покращують циркуляцію крові, підтримують серцеву функцію у гарному стані та знижує рівень гормонів стресу. Організм реагує на сміх так само, як і на фізичні вправи. Коли ми посміхаємося, активується близько 150 різних м’язів. Сто вибухів сміху на день можуть замінити десять хвилин занять аеробікою.
5 – це мінімальна кількість склянок води, що потребує ваш організм для належного функціонування. Окрім цього, необхідно приймати їжу невеликими порціями п’ять разів на день – таким чином буде підтримуватися відповідний рівень цукру в крові, а ви уникнете переїдання.

2 – вам необхідно з’їдати 2 тарілки овочів і фруктів кожного дня, щоб ефективно захистити свій організм від серцевих хвороб і раку.
Фрукти та овочі сприяють нормалізуванню правильної ваги тіла.

1 – Якщо їсти лише одну піцу з томатним соусом на тиждень, ризик розвитку ракових захворювань буде знижено. Дослідження показали, що люди, які їдять піцу регулярно, знаходяться під більш високим ризиком розвитку раку.

, , , , , ,