Овочі та здоров’я

Корисно

Таємниці і новітні наукові відкриття, що стосуються здорового харчування. Дізнайтеся, що знаходиться у нашій їжі, та яким чином ці речовини впливають на здоров’я та захищають нас від хвороб.

Якщо у людини запитати, чи знає вона про те, що овочі є дуже корисними, то вона швидко відповість “”Так!”". Але якщо ви запитаєте “”Чому овочі є корисними?”", то відповісти буде не так вже й легко. Ми пропонуємо вам підбірку цікавих фактів та статей про овочі та користь, яку вони вам принесуть, якщо ви включите їх у щоденний раціон. Наприклад, ви можете дізнатися, які корисні властивості можна виявити за його кольором. Перевірте ваші улюблені овочі в списку та дізнайтеся, у чому конкретно полягає їх користь:

Ні для кого не секрет, що наше здоров’я значною мірою залежить від того, як ми харчуємося.Дуже цікавими є результати наукових дослідів стосовно впливу різноманітних продуктів на наш організм.Корисно знати, що їсти, щоб зменшити ризик багатьох небезпечних хвороб. В розділі Овочі та здоров’я знайдемо відповідь на важливе питання: як нещодавно відкриті елементи в деяких овочах впливають на наше здоров’я. Також варто дізнатися, що корисніше – свіжі чи заморожені овочі? Якою повинна бути наша щоденна дієта відповідно до вказівок провідних європейських вчених-дієтологів? Читайте про це у статті «5 разів на день»… Як боротися з «цивілізаційними хворобами»? Відповідь на ці та інші питання можна знайти саме в цьому розділі. Про це варто знати задля того, щоб ми та наші близькі завжди були здоровими та усміхненими.

good-to-know1