• healthy

Відмова від відповідальності

Корисно

Вся інформація та інструменти, представлені на даному сайті, призначені для освітніх цілей. Будь-які поради щодо здоров’я, дієт або фізичних навантажень не призначені для медичного лікування або визначення діагнозу. Якщо ви думаєте, що у вас якесь медичне захворювання, необхідно звернутися за професійною порадою, навіть якщо ви вважаєте, що такий стан може бути пов’язаний з дієтами, харчуванням або фізичними навантаженнями. Bonduelle.ua – це не інститут медицини, отже, ніхто зі співробітників не поставить вам діагноз і не надасть медичної допомоги. Користуючись нашим сайтом, ви погоджуєтеся з нашими умовами.

Bonduelle.ua був створений, щоб забезпечити користувачів хорошою та корисною інформацією і допомогти здоровим дорослим людям в їх спробах скинути вагу. Цей сайт не для людей з харчовими розладами або іншими проблемами зі здоров’ям, які вимагають дотримання особливої дієти. Ми не гарантуємо, що інформація буде абсолютно точною. Ми рекомендуємо всім відвідувачам перевіряти інформацію, отриману на цьому сайті, у професіоналів.

ВАМ СЛІД ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ З КВАЛІФІКОВАНИМ ФАХІВЦЕМ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПОРАД ДЛЯ СХУДНЕННЯ, ФІЗИЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ АБО ЗДОРОВ’Я З НАШОГО САЙТУ!

Ми закликаємо всіх відвідувачів сайту звертатися за медичною / професійною допомогою перед початком будь-якої програми по зниженню ваги, фізичними навантаженнями і початком дієт. Ми також закликаємо починати тренуватися повільно і поступово.

МИ ПОВАЖАЄМО БЕЗПЕКУ І ДОБРОБУТ ВІДВІДУВАЧІВ, ТОМУ МИ НЕ ПРОВОДИМО ДІАГНОСТИКУ І НЕ ВИДАЄМО МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ.

Вся інформація, що міститься на цьому сайті, є власністю bonduelle.ua і не може використовуватися без письмового дозволу власника, або без посилання на сайт власника.