Овочі для здорового кольору шкіри

Красиво

Дієта робить нас більш привабливими в очах протилежної статі, надає нашому обличчю здоровий і красивий колір. Як стверджують науковці, для покращення кольору шкіри корисно вживати фрукти та овочі щодня.

Для бездоганного кольору обличчя

Дослідження стверджують, що як жінок, так і чоловіків найбільш приваблює саме рожевий колір. Здорова дієта, багата на овочі та фрукти, може значно поліпшити стан вашої шкіри та здоров’я в цілому.

 

 

Здоровий колір шкіри

Найбільше значення має здоровий колір шкіри: чим він світліший, тим здається нам більш приємним. Світліший колір обличчя підкреслює красу, є більш привабливим і, що найбільш важливо, свідчить про здоровий спосіб харчування та гігієнічний стиль життя. Бездоганний колір шкіри обличчя вказує на те, що організм людини отримує оксиди та її серце перебуває в здоровому стані. Курці та хворі не можуть похвалитись таким здоровим кольором шкіри. Їхня шкіра виглядає млявою, має хворобливий сіруватий відтінок, що значно виділяє курців на фоні інших здорових людей.

Як покращити свій стан?

Для покращення кольору шкіри корисно їсти помідори, моркву, шпинат, листову зелень та апельсини. Вони не тільки містять каротин, але і можуть покращити стійкість нашого організму в цілому, запобігти розвитку ракових захворювань. Важливо вживати овочі та фрукти принаймні 5 разів на день. Можна також дотримуватися правил японської кухні, згідно з якими зелень потрібно вживати до 10 разів на день. Завдяки добре підібраній дієті наше обличчя набуває здорового, світлого та сяючого кольору.

, , , ,