• corpo

Бондюель в Україні

В кінці 90-их років ХХ століття продукти Бондюель з'явились на столах українців.

Бондюель в Україні

Ми увійшли на ринок в 1999 році для того, що б Україна отримувала консервовані та заморожені продукти вищої якості.

Починаючи з 2001 року, коли було створено представництво компанії Bonduelle в Україні,  наша команда поступово збільшується, що пов’язано з розширенням асортименту консервів та замороженої продукції.

Бондюель в Україні

На даний момент команда налічує 15 осіб, які працюють з великою любов’ю до всіх проектів. Ми захоплені овочами,  наша мета – щоб усі могли насолоджуватися та смакувати кожен день натуральні та корисні овочі.

Ми пишаємося тим, що бренд Bonduelle є лідером у категоріях «знання», та «споживання» консервованих і заморожених овочів в Україні (за даними TNS). Це дуже приємно – представляти надійний, якісний продукт, динамічний бренд.

Ми намагаємося постійно розвивати портфель продуктів в Україні, надавати нові ідеї та  цікаві рецепти для овочевих консервів і заморожених овочів.

Бондюель в Україні

Завдяки нашим партнерам і дистриб’юторам консервованих овочів ТОВ «Лан-Україна», ТОВ «ПФ «Віола», Приватне підприємство «ВСЕСВІТ ФУДЗ» та заморожених овочів «Jahn & Jensen Group» продукти ТМ Bonduelle можна знайти по всій країні: консервовані овочі на полицях та заморожені овочі в морозильних камерах, наша продукція присутня у всіх великих торгівельних мережах («Фозі груп», «АТБ», «Метро груп», «Ашан», «Фуршет», «Велика кишеня», «Еко-маркет», «Амстор» та інших) та в інших магазинах лінійної розниці.

Також розвивається сегмент Food Service,  - продукти для професіоналів.

, , , , ,