• corpo

Наша діяльність

Bonduelle є на сьогоднішній день лідером на ринку перероблених овочів.

Наша діяльність

ОДНА СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ

На даний момент компанія Bonduelle є світовим лідером у сфері переробки овочів.

В цій схильній до постійних змін галузі, де постійно удосконалюються технології виробництва, Bonduelle використовує своє ноу-хау по чотирьох напрямах:

 • Готові до споживання свіжі овочі
 • Делікатесні салати та гарніри
 • Заморожені овочі
 • Консервовані овочі

НЕЗМІННА ЯКІСТЬ

Для компанії Bonduelle якість продукції є абсолютним пріоритетом. Увесь виробничий процес спрямований на забезпечення харчовій цінності продукції і її відмінний смак.

На різних етапах виробничого процесу проводиться перевірка продукції, що гарантує якість і повну відстежованiсть нашої продукції:

 • Підбір виробників і насіння
 • Відстежування урожаю
 • Стиглiсть овочів, контроль за їх характеристиками
 • Контроль виробничого процесу
 • Рецептура
 • Упаковка

КОНЦЕПЦІЯ КОМПАНІЇ

Вся виробнича система компанії Bonduelle організована так, щоб забезпечити здорову і смачну продукцію, зберігаючи при цьому харчову цінність овочів. С цією метою, компанія Bonduelle встановила суворі правила, які поширюються на усі етапи виробничого процесу і на усіх осіб, які мають відношення до виробництва нашої продукції (фермери, виробники, відділи продажу і так далі), що дозволяє гарантувати бездоганну якість усього асортиментного ряду продукції.

4 НАЙПОПУЛЯРНІШІ ТОРГОВІ МАРКИ

Bonduelle Всесвітньо відома торгова марка, комплексні технології, численні канали збуту
Cassegrain У Франції, для найбільш вимогливих покупців, Bonduelle пропонує асортиментний ряд під торговою маркою Cassegrain. Продукція цієї торгової марки упакована в добре відомі прямокутні упаковки з традиційним зображенням кролика.
Arctic Gardens Торгова марка для замороженої продукції в Канаді.
Globus  Бренд консервованої продукції в Росії та країнах СНД.

З ПОВАГОЮ ДО ПРИРОДИ: БЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ ВИРОЩУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР

“Bonduelle любить природу. контроль без загарбницького настрою, без спричинення шкоди, а також збереження її натуральності – ось мета компанії Bonduelle.”

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Система вирощування сільськогосподарських культур, вживана компанією Bonduelle, з повагою відноситься до природи, є ефективною, здоровою і збалансованою. Вона утримує ідеальний баланс між шанобливим ставленням до природи і фінансовими завданнями фермерів, щоб забезпечити оптимальний рівень послуг споживачам і виправдати їх очікування.

СПІЛЬНА МЕТА

Щоб стандартизувати бачення компанії здійснення сільськогосподарської діяльності, а також гарантувати найкращу якість, була розроблена концепція каналу постачань, яка поширюється на агротехнічний відділ компанії Bonduelle, фермерів, постачальників і перевізників. Це забезпечує усебічний контроль різних сільськогосподарських культур і допомагає досягти бажаного рівня якості, а також гарантує відстежуванiсть кожного продукту. Bonduelle завжди прагне дати вам краще, що є в овочах.

Bonduelle не виробляє генно-модифіковану продукцію

Ми працюємо з овочами, а вони подовжують життя. Ми співпрацюємо з постачальниками насіння, щоб розробити унікальне ноу-хау в полях завдяки різним селекціям і гібридизації.
Ми контролюємо процес селекції насіння, яке ми поставляємо фермерам і, у світлі останніх подій, ми вирішили не використати насіння генетично модифікованих овочів.
Будучи експертом світового рівня у сфері овочів, ми все одно вважаємо своїм обов’язком відстежувати інноваційні рішення в цій галузі, щоб покращувати поживні, органолептичні і економічні якості овочів.

Тому ми розглянемо можливості, які нам відкривають біотехнологіі, і заздалегідь зобов’язуємося:

 • в процесі нових розробок застосовувати строгі умови безпеки
 • вибирати партнерів, які можуть надати усебічні гарантії відносно надійності і відстежуваностi
 • інформувати Вас про наш прогрес, особливо шляхом надання вичерпної інформації на етикетці нашої продукції
, , , , ,