Тістечка із цвітної капусти і шпинату

77794291

Автор рекомендації: Зоряна Ивченко

Надзвичайна на вигляд і смак авторська страва. Тісто з цвітної капусти - це винахід сторіччя! А разом зі шпинатним кремом ще й дуже гарні кольори.

Я на Google
Зоряна Ивченко - Особистий блог
Помірна8 Порції

Спосіб приготування


Такі тістечка викличуть фурор на вашому святі. Будьте певні, що їх із задоволенням з'їдять не лише дорослі, але і діти. Гарні, ефектні і при цьому абсолютно корисні. Вся справа у тому, що тістечка ці закусочні. У них чудово поєднуються коржики із цвітної капусти і крем із вершкового сиру і шпинату. Без будьяких роздумів такими тістечками можуть ласувати і діти, бо вони абсолютно корисні.

Капусту відварити протягом 3 хвилин. Відцідити. Подрібнити за допомогою блендера з яйцем, розтопленим маслом, 1 зубчиком часнику, розмарином. Посипати сіллю і мускатним горіхом. Масу помістити у кондитерський шприц з насадкою "зірочка" і витиснути на застелене кулінарним папером деко невеличкі кружальця. Випікати 15 хвилин при 180 градусах С до легкого підрум'янювання низу.

Для начинки шпинат відварити у невеликій кількості підсоленої води протягом 4 хвилин. Остудити і добре відтиснути. Сир розтерти, посипати сіллю і одним зубчиком часнику, пропущеного через часникодавку, додати подрібнений кріп. Розділити сир на дві частини. До однієї домішати підготовлений шпинат, а другу залишити так, як є.

Змащувати капустяні коржики сирно-шпинатною чи сирно-часниковою масою і скріплювати їх по двоє. До подачі тримати тістечка в холодильникуАвтор: Леся Кравецька