Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Батат – солодка картопля

100 г батату – 84 Ккал

Батат містить дуже багато крохмалю, вітаміни С, вітаміни В, цукру і каротину.

Картопля кольору моркви...

Близько 90 відсотків батату вирощується в Азії, тому він популярніший саме в азіатській кухні. Це бульбасте коріння є одним із найбільш поживних рослинних продуктів у світі. М’якоть цієї картоплі може мати різне забарвлення, напр., помаранчеве. Батат набагато корисніший за звичну картоплю.

На обід і на десерт

Використовується в кулінарії схоже як картопля, у вареному чи печеному вигляді. Його можна смажити, додавати до інших страв, готувати пюре, додавати до тіста, налисників і пікантних суфле. Однак, найкращий спосіб приготування – запечений в духовці. Крім цього, батат використовується також для приготування алкогольних напоїв, крохмалю, а також борошна та пластівців. Батат ідеально підходить не лише для обіду. Його можна також їсти на десерт, з огляду на властивий йому чудовий, солодкий смак.

Східні чіпси

Батат, схоже як картопля, є сировиною для виготовлення чіпсів, таких популярних в країнах Азії. У Китаї популярні чіпси, вкриті цукром, в США – солені, натомість в Бангладеш прихильність споживачів здобули чіпси, приправлені африканським перцем і лимонною кислотою.

Для здоров’я та вроди

Основним поживним елементом батату є білок, котрий має антиоксидантні властивості. Батат особливо рекомендується особам, які мають серцево-судинні захворювання, рак тонкої чи товстої кишки. Він оберігає від астми, остеопорозу чи ревматоїдних запалень суглобів. Це – ідеальна страва для людей похилого віку та вагітних жінок.



Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description