Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Ріпа

100 г ріпи – 35 Ккал

Ріпа містить калій, кальцій, фосфор, залізо, магній, фолієву кислоту та вітаміни A1, B1, B2 і C.

Ріпа в низькокалорійній дієті

Корінь ріпи можна вживати у вареному чи сирому вигляді. Їстівне також листя рослини, котре готується так само, як листя шпинату. Ріпу як овоч вирощували ще стародавні греки та римляни. Разом із бруквою, до появи картоплі, вона була основним продуктом харчування людей і тварин, що становив джерело білка, вуглеводів, мінералів і вітамінів. Ріпа містить близько 90% води, тому є цінним елементом дієт, особливо низькокалорійних.

Косметичні засоби з ріпи

Ріпа – рослина, яка застосовується в косметології. Відвар з її листя є ідеальним засобом для відновлення волосся – зміцнює його, запобігає випадінню, ламкості та надмірній жирності. У свою чергу м’якоть має протизапальні лікувальні властивості, тому використовується в косметичних засобах проти прищів.

Лікарська рослина

У традиційній медицині здавна ціняться зміцнюючі та відновлюючі властивості ріпи. Із неї можна витискати сік, готувати чай, відвар, або ж використовувати для зовнішніх примочок. Лікує хвороби ротової порожнини, дихальних шляхів і малокрів’я. Допомагає також лагодити біль, знімати запалення, лікувати відмороження та рани, які важко гояться.Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description