ІСТОРІЯ BONDUELLE

Історія родинного бізнесу Bonduelle почалася 165 років тому, в 1853 році
Компанія поставила собі за мету «стати світовим символом якісного життя та здоров'я за допомогою овочів».
Впроваджуючи інновації та реалізовуючи довгострокову стратегію, групі компаній Bonduelle вдалося диверсифікувати свою діяльність і географічну присутність: 77% її товарообігу виробляється за межами Франції – країни походження компанії.
Міжнародне визнання
В умовах зростаючої стурбованості майбутнім культури харчування у всьому світі, Bonduelle пропонує овочі в усіх формах, по всіх технологіях і по всьому світу, з метою розвитку культури споживання овочів для задоволення і здоров'я.
Завдяки нашим власним брендам, зараз ми стали світовим лідером з виробництва оброблених овочів.
"Історія Bonduelle нараховує понад 165 років, і з часом компанії вдалося стати постачальником корисних овочів, представлених в різних формах та виготовлених за різними технологіями, в 80 країн світу. "
Великі плани для України
Починаючи з 2001 року, Bonduelle представлений на українському ринку консервованими та замороженими овочами.
Ми команда, що пристрасно працює над кожним проектом. Ми хочемо, щоб кожен міг насолоджуватися овочами Bonduelle щодня.
Інновації та якість
Для компанії Bonduelle якість продукції – абсолютний пріоритет. Її харчова цінність та смакові якості – головне завдання всього виробництва.
На різних етапах виробничого процесу проводяться перевірки для забезпечення якості і повного контролю продукції:
 • Відбір виробників та насіння
 • Контроль сельскохозяйственных культур
 • Ступінь зрілості овочі, їх характеристики
 • Виробничий процес
 • Сети
 • Упаковка
 • Орієнтири на майбутнє
  Весь виробничий процес Bonduelle організований так, щоб забезпечити виробництво корисних та смачних продуктів, а також незмінну харчову цінність.
  Для цього компанія Bonduelle впровадила жорсткі правила для кожного виробничого етапу і для всіх, хто бере участь в створенні продуктів (фермери, промислові оператори, комерційні служби тощо), щоб забезпечити бездоганну якість продукції.
  "Bonduelle щодня надихає на те, щоб якомога більше людей дотримувалися здорового способу життя.”
  Повага до природи: екологічне сільське господарство
  Сільське господарство Bonduelle – органічне та ефективне, здорове та екологічно безпечне. Це створює ідеальний баланс між повагою до довкілля та економічними цілями фермерів, що дозволяє краще задовольнити споживачів та виправдати їх сподівання. З метою формування єдиного сільськогосподарського підходу, між сільськогосподарським відділом Bonduelle та фермерами / постачальниками / перевізниками підписується протокол постачання.
  Це забезпечує повний контроль над різними сільськогосподарськими культурами і гарантує бажаний рівень якості та можливість відслідкувати кожен продукт. Адже Bonduelle завжди піклується про те, щоб запропонувати вам лише найкращі овочі.