Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Теплий мінестроне мікс зі скумбрією

Корисна інформація. -Пошировання  (від фр. Pocher) - термін, який застосовується для смаження продуктів не на олії, а на воді. При цьому вода наливається тонким шаром (але не менше 1 см) у сотейник або інший глибокий посуд і доводиться до кипіння. Після цього в неї викладаються продукти. -Фунчоза - це тонка рисова або крохмальна локшина (для приготування використовується крохмаль бобів мунг, батату, картоплі, канни, ямса, кукурудзи або маніоки). Часто цю локшину також називають скляною через характерну прозорість, якої вона набуває після приготування. Одна з головних особливостей фунчози - в тому, що вона не має яскраво вираженого смаку і вбирає в себе аромати продуктів, з якими вона готується. З фунчозою готують супи, салати, страви, смажені у фритюрі, вона чудово гармонує з м'ясом, рибою, морепродуктами, овочами і різними духмяно-пряними додатками. Страви з фунчози можуть бути як гарячими, так і холодними, з нею готують безліч салатів і закусок.

Спосіб приготування

 • Порізати та поширити скумбрію, тобто підсмажити не на маслі, а на воді. При цьому вода наливається тонким шаром (але не менше 1 см) у сотейник або інший глибокий посуд і доводиться до кипіння. Після цього в неї викладаються різана риба. Поширювати не більше 10 хв.
 • Залити моточки на 10 хв. холодною водою. Промити. І залити окропом. Зняти скумбрію з плити і поставити фунчозу на сильний вогонь - на 5 хв.
 • Хвостові частини рибки звільніть від хребта та кісточок. Та всі інгредіенти викладіть на пательню. Прогрійте десь 5 хв.
 • Виксласти фрунчозу по центру. На неї викласти половинки хвостиків, гострою частинкою догори. Все обкласти віночком ніжних овочів Мінестроне Мікс БОНДЮЕЛЬ.

Це може вас зацікавити

Теплий мінестроне мікс зі скумбрією
3 порції(-ій) 15-30 хв середній
ІНГРЕДІЄНТИ
 • 200 г овочевої суміші «Мінестроне» Bonduelle
 • 2 свіжих скумбрії
 • 100 г фунчози
Спосіб приготування
 • Крок 1

  Порізати та поширити скумбрію, тобто підсмажити не на маслі, а на воді. При цьому вода наливається тонким шаром (але не менше 1 см) у сотейник або інший глибокий посуд і доводиться до кипіння. Після цього в неї викладаються різана риба. Поширювати не більше 10 хв.

 • Крок 2

  Залити моточки на 10 хв. холодною водою. Промити. І залити окропом. Зняти скумбрію з плити і поставити фунчозу на сильний вогонь - на 5 хв.

 • Крок 3

  Хвостові частини рибки звільніть від хребта та кісточок. Та всі інгредіенти викладіть на пательню. Прогрійте десь 5 хв.

 • Крок 4

  Виксласти фрунчозу по центру. На неї викласти половинки хвостиків, гострою частинкою догори. Все обкласти віночком ніжних овочів Мінестроне Мікс БОНДЮЕЛЬ.

Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description