Порізати звичайно чи тонкими смужками? Відварити чи приготувати на парі? Подавати в чистому вигляді або разом із бобами? Хрусткими або м’якими? Вся ці питання ставлять собі кулінари, коли готують стручкову квасолю. Цей овоч більш складний, ніж може здаватися з першого погляду, через свою поєднуваність з іншими стравами. Відповіді на запитання, поставлені вище, проллють світло на загальне положення справ.
Нарізання стручкової квасолі
Стандартне нарізання квасолі означає видалення кінчиків і розділення стручка на шматки 5-7 см довжиною. Тонке нарізання передбачає, що ми візьмемо вже порізану звичайним способом квасолю або ж стручки із видаленими кінцями, і ніжно проведемо ножем уздовж таким чином, щоб добратися до насіння.
Приготування
На парі готувати набагато корисніше, ніж просто відварювати свіжу або заморожену стручкову квасолю. Використовуючи пароварку, намагайтеся брати маленькі порції, щоб усі овочі приготувалися рівномірно. Якщо ви вирішили відварити квасолю у воді, не забудьте просушити її після приготування.
Подача до столу
Стручкова квасоля чудово виглядає на тарілці й без прикрас. Але якщо вам забажається чого-небудь додати, нехай це буде дрібка зерняток перцю. Вона посилить смак, аромат та загальне враження від вигляду страви. Якщо дуже потрібно додати на тарілку інших приготованих овочів, спробуйте моркву, солодку картоплю і селеру.
Консистенція
Цей момент залежить лише від вашого смаку, просто не забудьте впевнитися, що квасоля повністю приготувалася, перш ніж подавати страву до столу.