Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Романеско

100 г романеско – 25 ккал 

Романеско своїми поживними властивостями схожа на цвітну капусту чи броколі, але вона містить більше каротину та мінеральних солей, хоча й менше клітковини. Є багатим джерелом вітаміну С.  

Щось легеньке

Відноситься до овочів, що легко засвоюються.

У пошуках загубленого смаку

Романеско відмінно вгамовує почуття голоду, містячи при цьому мало калорій. Цей овоч допомагає людям, які страждають на втрату смакових відчуттів. Романеско містить цинк, що допомагає повернути смак чи подолати металічний присмак у роті.

Для спраглих нових відчуттів

Романеско є чудовим розмаїттям для любителів цвітної капусти, у яких закінчилися варіанти приготування свого улюбленого овочу. Романеско можна готувати як цвітну капусту, але вона легше перетравлюється.

Вийшла з укриття

Романеско з'явилася на міжнародному ринку близько 1990 року. Вона вирощувалася на околицях Риму, де її відкрили й вдосконалили голландські садівники. Сьогодні цей овоч вносить різноманітність у гарячі страви, такі як овочеві рагу, запіканки, а також салати на основі свіжих овочів.  

Делікатес інопланетян

Англійці називають романеско броколі, французи капустою, а німці й поляки цвітною капустою. Деякі, сумніваючись, вважають романеско чимось середнім між броколі та цвітною капустою. Беручи до уваги форму романеско (її суцвіття нагадують піраміди чи башточки мінарету), цікавою здається теорія, що вона випала з літаючої тарілки.Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description