Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Щавель кислий

100 г щавлю – 21 Ккал

Містить вітамін С, залізо, кальцій і магній.

Конкурент шпинату

Листя щавлю має приємний кислий смак, готується так само як шпинат. З нього можна приготувати смачну страву, напр., суп або соус. Щавель мало відомий як приправа до інших страв. Його можна змішувати зі шпинатом, нарізаним додавати до зеленого салату, картопляного супу чи трав’яних соусів.

Для хорошого апетиту

Рослині притаманна кровотворна, сечогінна дія, а також сприяння поліпшенню апетиту. З листя щавлю роблять чай, котрий є допоміжним при захворюваннях печінки та нирок. Його не повинні вживати особи, які мають каміння в нирках, ревматизм або артрит, тому він не рекомендується особам похилого віку.

Усе в міру

Щавель містить дуже багато щавлевої кислоти, надмірна кількість котрої виводить з організму людини кальцій. Щавлева кислота може викликати больові відчуття в суглобах і нирках, а в дітей навіть призвести до гальмування росту. Тому слід подбати про те, щоб не перевищити дозволену норму, тим більше, що какао, чай і перець також містять цю некорисну сполуку.

Природний засіб від плям

Щавлева кислота чудово виводить плями з одягу. Листя щавлю можна використовувати для миття рук, кислота, яка міститься в ньому, чудово відчищає забруднення після роботи в огороді.Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description