Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Прес-реліз

Прес-реліз Групи Bonduelle

Covid-19: інформація

Зіткнувшись із винятковою кризою у сфері охорони здоров'я, Група Bonduelle впровадила спеціальні заходи та організацію роботи на всіх своїх заводах та в офісах із застосуванням чітких інструкцій з охорони праці та безпеки, виданих владою.

Основним пріоритетом Групи є абсолютна безпека її колективів та членів їх сімей, а також безпека постачальників, партнерів та замовників. З цією метою ми забезпечуємо суворе дотримання посилених гігієнічних правил у даний період.

Оскільки уряд чітко оголосив агропродовольчу галузь важливою та пріоритетною, Група Bonduelle вже створила організацію для забезпечення належної безперервності бізнесу.

Як і всі громадяни та компанії в країні, Bonduelle адаптує свої щоденні операції та приєднується до колективних зусиль для боротьби з поширенням вірусу. У цьому безпрецедентному контексті ми хочемо підкреслити громадянську відданість наших працівників, які демонструють щоденну адаптованість, чуйність, а також високий рівень залучення, щоб гарантувати доступ до їжі для всіх.

Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description