Їж скільки хочеться
Ця дієта допомагає зберегти здоров'я, вроду та хороше самопочуття. Завдяки ній, можна схуднути, бо овочі та фрукти не містять жирів (окрім авокадо й оливок) і не відчувається голод, саме тому їх можна їсти скільки завгодно!
Порція – це так мало
Одна порція овочів – це насправді зовсім небагато. Дієтологи називають порцією фрукт середнього розміру, півсклянки салату з сирих овочів, 200 мл овочевого чи фруктового соку, жменю сухофруктів.
Ліки і косметика
Лише 500-700 г овочів і фруктів щодня допоможуть організму боротися з хворобами, не набирати зайву вагу, сповільнять процеси старіння, поліпшать вигляд шкіри та волосся, покращать самопочуття. Овочі та фрукти містять цінні поживні речовини: вітаміни, мінерали, ензими, клітковину, антиоксиданти, тому вони так позитивно впливають на наш організм. Крім того, вони дуже смачні, мають чудовий запах і колір, а ще збільшують виділення шлункового соку та покращують травлення.
Приклад меню:
I сніданок
Півсклянки овочевого соку (морквяний, морквяно-селеровий, томатний), до бутерброда можна додати цикорій або зелену цибулю і редиску. Свіжі фрукти слід додавати до зернових пластівців.
II сніданок
Салат з сирих овочів зі скибкою житнього хліба чи бутерброд з листям салату, паростками, свіжим або квашеним огірком, солодким перцем, помідором.
Обід
На перше можна з'їсти овочевий суп зі свіжою зеленню (петрушка, кріп, базилік). На друге – м'ясо чи риба з вареними овочами і салатом з сирих овочів. Якомога частіше потрібно їсти каші з великою кількістю тушкованих овочів, посипаних зеленню.
Підвечірок
Фрукт
Вечеря
Якщо ви не обідали, можна з'їсти овочевий суп (тільки не на м'ясному бульйоні). Не забувайте про овочі до бутербродів.