Обережно з шоколадом
Насоджуйся життям із шоколадною дієтою.Та пам'ятай, що шоколад також може викликати залежність.Окрім цукру і збудливих елементів (таких як кофеїн) шоколад містить багато жирів, тому нічого дивного в тому, що шоколадна залежність веде до ожиріння.
Спершу необхідно відповісти на ряд запитань, щоб визначити, до якого типу «шоколадоголіка» Ви належите.
Типи залежних від шоколаду:
- Романтичний тип, для якого шоколад – замінник кохання;
- Тип прихованого ласуна, який часто в оточенні людей відмовляється від шоколаду, але об’їдається ним вдома;
- Тип, який шукає втіху та їсть шоколад, бо відчуває стрес і незадоволеність життям;
- Вихідний тип – ті, хто дозволяють собі їсти шоколад тільки у вільні від роботи дні;
- Тип, залежний від цукру, який не може обійтися без чого-небудь солоденького.
Для кожного з цих типів розроблено різні способи лікування. Відмінні також способи боротьби з проблемами, унаслідок яких вони їдять шоколад.
Користь від дієти
Завдяки ній, стане зрозумілим, чому так важко протистояти спокусі, та з часом змінюватимуться звички «шоколадоголіка» і Ви їстимете шоколад значно рідше, ніж дотепер. Це дієта з низьким вмістом жиру та невисокою енергетичною цінністю, у якій беруться до уваги потреби людей, які залежні від шоколаду
Для ласуна
Програмою на перший тиждень передбачено такий денний раціон: сніданок, дві легкі страви, один головний прийом їжі й одну перекуску. Основою повинні бути поживні вуглеводні продукти, такі як печена картопля, фрукти, овочі, салати з сирих овочів, а також білки з низьким відсотком жирності: курятина без шкірки, пісне червоне м'ясо. Наступного тижня можна дозволити собі одну шоколадку (до 150 калорій). Дієти дотримуємось, поки не досягнемо поставленої мети.