Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Оливки

100 г оливок - 16 ккал

Оливкова олія містить близько 75% низькомолекулярної ненасиченої олеїнової кислоти, а також антиоксиданти: вітамін E та поліфенол. Оливкова олія забезпечує нас необхідними високомолекулярними ненасиченими жировими (омега-6) кислотами без надмірного споживання насичених жирових кислот.

Найздоровіший продукт

Оливки та оливкова олія позитивно впливають на організм, в основному завдяки високому вмісту необхідних ненасичених жирових кислот, які знижують рівень холестерину у крові. Оливки захищають серце та кровоносну систему від атеросклерозу. Вони є одним із головних інгредієнтів середземноморської дієти, котра вважається взірцем здорового харчування.

1 дерево, 1 літр

З одного оливкового дерева можна отримати один літр олії. Іноді, в роки доброго врожаю, можна зібрати навіть до двох літрів цієї цінної рідини з одного оливкового деревця.  

Довговічне дерево

Олива – вічнозелене дерево або кущ, висотою від 4 до 12 метрів. Дерево має сірий стовбур і маленьке, шорстке на дотик листя. Плодоносить раз на два роки, після збору урожаю повинно «відпочити» і набратися сили, щоб знову давати такі корисні плоди. Оливкове дерево можна сміливо назвати свідком давніх часів, адже воно може жити до 1000 років!

Зелені та чорні

Оливки бувають різних видів, можуть бути зеленими та чорними, маленькими чи великими, з різним смаком і з різним вмістом жиру. Мариновані в легкому сиропі, вони мають колір темного вина та делікатний овочевий смак. Оливки – незамінний аперитив, а також чудовий додаток до салатів.

11 оливок

Оливки на кухні з'явилися ще в часи Древньої Греції. Греки вважають, що треба з'їсти аж 11 цілих оливок, щоб відчути їх справжній смак. Популярність оливок не зменшується і сьогодні, а скоріше навпаки – цей невеликий плід здобуває все більшу і більшу популярність в усьому світі, а про оливкову олію можна почути лише найкращі відгуки.Вирощується в басейні Середземного моря та багатьох інших регіонах з теплим кліматом: Канарські острови, Крим, Кавказ, Південно-Західна Африка, Індія, Японія, Каліфорнія, Бермудські острови, Ямайка, Південна Америка.Рецепти з цим овочем

Хачапурі з оливками "Бондюель"
Хачапурі з оливками "Бондюель"

Смачні хачапурі.

1 порції(-ій) 15-30 хв середній
"Новий" вінегрет та закуска з горошку і апельсину
"Новий" вінегрет та закуска з горошку і апельсину

Спробуйте оновити добре відому страву, зробивши з картоплі кошики та перемастивши овочі сметанно-часниковим соусом.

3 порції(-ій) понад 45 хв середній
Маслини та оливки в тісті
Маслини та оливки в тісті

Швидка закуска.

1 порції(-ій) до 15 хв середній
Закуска "Пінгвіни"
Закуска "Пінгвіни"

Смачна закуска, яка прикрасить святковий стіл.

6 порції(-ій) до 15 хв середній

Продукти з цим овочем

Овочева суміш "Італія Мікс"
Овочева суміш "Італія Мікс"
310 г
Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description