
Поживні страви
На сніданок потрібно вибирати овочі, випічку з цільного зерна, пити натуральні соки, вичавлені з фруктів, а також не відмовлятися від молочних продуктів. Додайте до свого вранішнього раціону кукурудзяні пластівці чи вівсянку, які повністю наситять вас, при цьому не будучи занадто калорійними. Уникайте споживання страв, які важко перетравлюються. Ваш щоденний сніданок повинен бути передусім поживним і здоровим. Тому слід вибирати продукти багаті на білок (риба, яйця, ковбасні вироби, соя), клітковину (горіхи, овочі та фрукти), а також «корисні» вуглеводи (хліб із цільного зерна, мюслі, ягоди та фрукти). Крім користі для здоров’я, сніданок повинен пропагувати, в основному серед дітей і молоді, здоровий стиль життя, тобто додавання до страв порцій овочів і фруктів. Що робити, якщо після пробудження відсутнє відчуття голоду? Найкраще взяти сніданок на роботу.
Їжте сніданок і худніть
Доведено, що особи, які снідають, худіші за тих, які ігнорують цей прийом їжі. Наш організм вимагає доповнення нестачі енергії, без якої не може спалювати жири. Голодування сповільнює обмін речовин, таким чином, зайві кілограми не втрачаються. Особам, які щодня снідають, легше не лише схуднути, але також утримувати правильну вагу тіла.
Продуктивність
Наукові дослідження, котрі проводилися на учнях, одностайно показали, що діти, які снідають, краще запам’ятовують і мають менше проблем із навчанням. Подібне припущення можна зробити і у випадку з дорослими. Маєте проблеми з концентрацією на роботі, болить голова чи відчуваєте слабкість? Можливо, у цьому винна відсутність сніданку. Регулярне харчування в певні години корисне не лише для продуктивності на роботі, але також оберігає від деяких хвороб – особливо тих, які спричинені неправильною роботою травної системи – наприклад, виразки шлунку чи кишкових розладів.