Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Крес-салат городній

100 г крес-салату – 11 Ккал

Він багатий на легкозасвоюваний йод. Крім того, містить вітаміни: A, B1, B2, E, PP, а також сірку, хром, калій, манган, магній і кальцій.  

На городі та в помешканні

Паростки крес-салату – це та дрібка зелені, яку можемо виростити у власному помешканні будь-якої пори року. Але варто пам’ятати, що крес-салат – це не лише паростки, адже рослина виростає до 30-60 см. Листя крес-салату також смачне, тому варто подумати про його культивацію на городі. Зрізаний крес-салат січуть як свіжу зелень. Його додають до кисломолочного сиру, супів, салатів, можна також просто посипати ним хліб із маслом.

Багатосторонні ліки

Крес-салат відомий як ліки від виразки на шкірі, дезінфікує порожнину рота та шлунково-кишковий тракт. Він має бути присутнім в раціоні вагітних жінок і дітей, а також фізично ослаблених людей. Однак, не можна ним занадто об’їдатися, оскільки це сильно сечогінний засіб.

Засіб від веснянок і для гарного волосся

Крес-салат також чудовий косметичний засіб, покращує вигляд шкіри та нігтів, бореться з висипом і екземою. Варто знати, що француженки, нібито, змивають веснянки та «вікові» пігментні плями соком крес-салату, який має сильну вибілювальну дію.

Подарунок для фараонів

До Європи він дістався ще в давнину. Його вирощували в Греції та Римі. У Стародавньому Єгипті рослину цінували як подарунок для фараонів, які спочивають в пірамідах.    Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description