Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Хрін

100 г хріну – 68 Ккал

Хрін містить фосфор, сірку, калій, кальцій, залізо, натрій і магній, а також вітаміни A, B, C і Е

Саме здоров’я

Хрін має антибактеріальну, антивірусну та протигрибкову дію. Стимулює метаболізм, регулює роботу печінки та нирок, а також збільшує імунітет організму. Містить більше вітаміну С, ніж лимони й апельсини, а щодо вмісту фітонцидів – займає привілейоване місце відразу після цибулі та часнику. Особливо рекомендується під час сезонних змін (осінь-зима та зима-весна) з метою забезпечення організму вітамінами та мінеральними солями.

Загострює почуття

Тертий корінь хріну з характерним смаком є інгредієнтом багатьох страв, овочевих салатів, також подається зі сметаною і лимоном як гарнір до гарячих або холодних страв з м’яса чи риби.

Зберігає свіжість

Завдяки природним антибактерійним сполукам – фітонцидам – хрін має виняткові властивості. Загорнуте в його листя масло, м’ясо чи риба зостаються свіжими набагато довше, адже фітонциди, які в ньому містяться, не дозволяють розмножуватися бактеріям.    

Доводить до сліз

Якщо хрін свіжий, дуже насичений, то етеричні масла, які містяться в ньому, часто викликають сльози або чхання. У такому випадку після його споживання слід понюхати скибочку білого хліба, запах якого знімає подразнення слизової.Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description