100 г кабачка – 16 ккал
Є багатим джерелом калію, клітковини, фосфору та кальцію. У значній мірі задовольняє потребу організму у вітамінах, особливо це стосується вітаміну С і вітамінів групи В.
Бути надлегким
Кабачки найкраще їсти, коли вони молоді. Тоді вони не лише смачні, а й надзвичайно легко засвоюються. Їх можна додавати в дитяче меню, у раціон людей, які одужують, а також осіб, які мають проблеми з травленням. Завдяки легкій засвоюваності та низькій калорійності кабачок є одним з найпопулярніших овочів в дієтах для схуднення.
Ідеальна шкіра
Насіння кабачка використовується провідними косметичними фірмами як компонент кремів, котрі регулюють роботу сальних залоз.
Дивина з Нового Світу
Гарбуз походить із Америки, де спочатку в їжу використовували лише його насіння. У Європу гарбуз потрапив у XVI столітті разом з іншими «цікавинками», привезеними з Нового Світу. Спочатку кабачки, як більшість диковинок, вирощували в ботанічних садах. Сьогодні важко уявити середземноморську кухню без цього овочу. Вважається, що саме італійці в XVIII столітті почали використовувати неспілі кабачки, як це сьогодні прийнято.