Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Броколі

У популярній культурі броколі часто згадується як овоч, який ніхто не любить. Багато хто пам'ятає сцени з фільмів, де персонажів змушували їсти цю ""гидоту"", яка не викликала в них нічого окрім важких зітхань та тихої ненависті. Якщо ви також вірили в цей міф про броколі, проте досі вагалися, розвінчувати його чи ні, то ми знайшли для вас зручний вихід з цієї ситуації. Броколі - відмінний інгредієнт для коктейлів з фруктів. Змішайте його з улюбленими фруктами та отримайте масу задоволення від неперевершеного смаку цієї вітамінної бомби!

Приклад коктейлю:

1 заморожений банан кілька заморожених ягід полуниці 4 заморожених броколі кілька ложок ванільного грецького йогурту (в залежності від того, наскільки рідким ви плануєте зробити коктейль) 1/2 чайних ложки горіхового масла 1/4 стакана холодної води

100 г броколі – 25 ккал

Містить клітковину, калій, фосфор, кальцій, магній, залізо, цинк, марганець, сірку, вітаміни С, В1, В2, В5, В6, РР, Е, К, провітамін А.

Без стресу

Регулярне вживання броколі є відмінною зброєю проти стресу.

Вітамінна бомба

Броколі містить величезну кількість вітамінів і мінеральних речовин, а саме калію, фолієвої кислоти, заліза, бета-каротину та сполук сірки, що характеризує її, як «вітамінно-мінеральну бомбу». Вживання броколі мобілізує наш імунологічний захист, запобігає анемії, інфекціям, хворобам печінки, утворенням пухлин. На додачу, вживання броколі сповільнює процес старіння!

Швидка допомога для грудей

Броколі містить сульфорафан – сполука, що дозволяє сповільнити розвиток пухлини грудей. Цей елемент блокує поділ ракових клітин і перешкоджає подальшому розвитку хвороби. Також речовина сульфорафан є чудовим захистом від раку шлунка, оскільки ефективно бореться з бактеріями, які спричиняють шлункові захворювання. 

Броколі чи лимони?

Броколі містить стільки ж вітаміну С, як і лимон.

Дон Броколі

Броколі походить із басейну Середземного моря. Назва цього овочу походить від італійського слова «brocco», що означає пагін або гілку. Культуру вирощували ще в давні часи, однак, в Європі вона стала популярною в XVI столітті. Італійські емігранти привезли її до Сполучених Штатів Америки. Саме звідти мода на цей овоч поширилась після Першої світової війни.Рецепти з цим овочем

Королева броколі Бондюель - європейський мікс
Королева броколі Бондюель - європейський мікс

Зелені овочі дуже корсині и багаті на поживні речовини.

3 порції(-ій) 15-30 хв середній
Броколі «Між Двома Смаками»
Броколі «Між Двома Смаками»

В цьому рецепті використовується два смаки - два види сиру: «Тет де Муан» та «Парміджано Реджано».

2 порції(-ій) до 15 хв середній
Сніданок  "Смачного ранку!"
Сніданок "Смачного ранку!"

Ця легка в приготуванні та дуже смачна і корисна страва надасть вам наснаги на цілий день.

2 порції(-ій) до 15 хв середній
Їжачки із сюрпризом
Їжачки із сюрпризом

Такі їжачки можуть стати справжньою окрасою святкового чи новорічного столу.

8 порції(-ій) до 15 хв середній

Продукти з цим овочем

Овочева суміш «Крем-суп Зелений»
Овочева суміш «Крем-суп Зелений»
400 г
Капуста броколі НА ПАРІ Vapeur
Капуста броколі НА ПАРІ Vapeur
400 г
Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description