Печериця

100 г печериць – 15 ккал

Містить клітковину, вітаміни D, Е, РР і вітаміни групи В, а також залізо, калій, фосфор і цинк.

Захисний капелюшок

Завдяки низькому вмісту натрію є відмінним інгредієнтом дієти «без солі». Оскільки печериці не містять цукру та жирів, їх можна вживати діабетикам. Цинк, що міститься в печерицях, мобілізує імунну систему.

... і голова не болить!

Печериця містить більше вітамінів групи В, ніж свіжі овочі. Є лідером по вмісту рибофлавіну, тобто вітаміну В2, який зменшує приступи головного болю при мігрені. Причиною головного болю може також бути втома, якій запобігає пантотенова кислота.

Здоровий вигляд

Печериці також впливають на стан нашої шкіри та волосся. Ті, хто піклуються про свій зовнішній вигляд, обов'язково повинні включити у свій раціон печериці, особливо, беручи до уваги те, що від них не з'являться зайві сантиметри на талії (вони дуже низькокалорійні).

Тільки для безсмертних

Гриби були «їжею богів» уже в часи фараонів. Єгиптяни вірили в те, що вживання в їжу печериць дарує безсмертя, на що заслуговували тільки фараони. Звичайна людина не мала права навіть доторкнутися до них, не говорячи про те, щоб їх їсти.

Прямо з Парижа

Вирощувати печериці в Європі почали французи в XVII столітті. Це були садівники з околиць Парижа, які вирощували дині. Звідси пішла назва «паризький гриб». В XVII столітті один французький садівник помітив, що найкраще вирощувати печериці в підземних гротах і печерах.

Для обраних

Протягом багатьох століть їстівні гриби вважалися делікатесом лише для багатіїв. Говорять, що Георг IV у своєму палаці в Лондоні мав спеціальний будинок, призначений для вирощування грибів.Рецепти з цим овочем

Російська кулеб’яка

Російська кулеб’яка

Дивіться, як легко готувати смачні російські страви – це дуже просто! Покрокові інструкції та відео рецепти приготування смачних страв із Росії.

3 порції(-ій) 30-45 хв середній
Салат по-турецьки

Салат по-турецьки

Дивіться, як легко готувати смачні турецькі страви – це дуже просто! Покрокові інструкції та відео рецепти приготування смачних страв із Туреччини.

2 порції(-ій) 30-45 хв простий
Салат "Мак"

Салат "Мак"

Дуже ніжний і поживний салат. Волоський горіх і грибочки надають салату родзинку.

1 порції(-ій) 30-45 хв середній
Салат «Грибок»

Салат «Грибок»

Якщо ви шукаєте салат для дитячого свята, то салат «Грибок» - це те, що вам потрібно.

1 порції(-ій) 30-45 хв середній

Продукти з цим овочем

Овочева суміш для смаження з рисом і шампіньйонами "Мексиканська"

Овочева суміш для смаження з рисом і шампіньйонами "Мексиканська"

400 г