Цей сайт використовує файли cookie. Проглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Біб

100 г бобів – 88 Ккал

Боби містять велику кількість білка та клітковини, кальцій, фосфор, залізо, магній, каротин, а також вітаміни A, B1, B2, C, Е.  

Білок

Боби містять близько 25% рослинного білка, поживна цінність якого є значно більшою, ніж білка, який походить зі збіжжя. Їх також цінують з огляду на великий вміст клітковини, жирів, вітамінів і мінералів.

Нуль холестерину

Біб не містить холестерину, тому його радять вживати при хворобах системи кровообігу. Регулює також діяльність травної системи – завдяки клітковині він значно прискорює процес метаболізму, тому його охоче застосовують у дієтах.

Троянці також їли біб

Біб відомий більше 5000 років. Його сліди знайдено в Китаї, стародавньому Єгипті, а навіть на руїнах Трої. Овоч, який легко вирощується, поживний, додає сил і енергію, а також швидко гамує голод, в основному споживається нижчими соціальними верствами. У давнину біб вважали символом смерті і тому священики його не вживали.    

Смачно та здорово

Найсмачнішим є молодий біб, зварений у злегка підсоленій воді, з крихтою масла. Його також можна додавати до салатів, супів і всіх страв, які добре поєднуються з іншими стручковими рослинами, такими як квасоля чи горох.Ecommerce Modal Title
Ecommerce Modal Description